Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

články

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ
KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ

Klasická pôžička v banke sa vyznačuje niekoľkými typickými znakm....

SÚKROMNÝ INVESTOR PÔŽIČKY BEZ REGISTRA
SÚKROMNÝ INVESTOR PÔŽIČKY BEZ REGISTRA

Kto z nás v živote nepotreboval pôžičku? Je súčasným trendom si p....

PÔŽIČKY DO 30 000 BEZ REGISTRA
PÔŽIČKY DO 30 000 BEZ REGISTRA

V dnešnej dobe sa už takmer každý človek stretol s nejakou formo....

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK BEZ REGISTRA
KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK BEZ REGISTRA

Splácate viac ako jednu a začína byť pre vás komplikované vyznať....


KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ Klasická pôžička v banke sa vyznačuje niekoľkými typickými znakmi. Po prvé jej schválenie a vybavenie trvá pomerne dlho, pretože pôžičky nie sú jediným zameraním banky a po druhé tento typ pôžičky vyžaduje dôkaz, že ste schopní pôžičku splácať. K tomuto sa využívajú napríklad bankové registre.

Ak nemáte zápis v bankovom registri a banka vašu žiadosť o pôžičku schváli, musí sa ešte nejako poistiť pre prípad, že by ste opakovane neuhradili určené splátky. Často je preto nutné poistiť svoju pôžičku tým, že banke "zastavíte " svoju nehnuteľnosť. V prípade nesplatenia potom môže prísť k slovu exekútor a túto nehnuteľnosť zabaviť.

Ak z nejakého dôvodu nechcete túto zástavu riskovať, ale napriek tomu potrebujete pôžičku a pokiaľ možno čo najrýchlejšie, ponúka sa vám ďalšiu možnosť v podobe nebankových inštitúcií. U týchto spoločností je výhodou skutočnosť, že sa zameriavajú len na pôžičky a ich schválenie a vybavenie je teda veľmi rýchle. Druhým kladom je fakt, že nemusíte dokazovať svoju schopnosť splácať dlhy, spoločnosť nekontroluje bankový register a nemusíte za seba ani ručiť žiadnu nehnuteľností.

Tieto výhody sú však na druhej strane splatené vyššími poplatkami, prípadne veľmi vysokým penále pri nedodržiavaní podmienok zmluvy. V poslednej dobe sa veľmi obľúbenou službou stáva konsolidácie pôžičiek bez zástavy nehnuteľností. Princíp je jednoduchý, všetky vaše pôžičky bez zástavy nehnuteľností sa zjednotí do jednej, ktorú potom ďalej splácate. Všetky predchádzajúce pôžičky sú splatené a vznikne jedna nová, s ktorou možno potom ďalej operovať. Nemusíte tak strážiť niekoľko pôžičiek súčasne a môžete sa sústrediť na splácanie len jednej. Konsolidácia pôžičiek bez zástavy nehnuteľností je u nebankových inštitúcií pomerne obľúbená.

Podobné články

SÚKROMNÝ INVESTOR PÔŽIČKY BEZ REGISTRA

Kto z nás v živote nepotreboval pôžičku? Je súčasným trendom si pri väčšine situácií, kedy človek potrebuje peniaze, ale nemá ich, navštíviť banku a požiada...

Štítky:

nebankové pôžičky bez poplatku predem , nebankové pôžičky bez poplatku vopred , nebankové pôžičky bez ručenia nehnuteľnosti , nebankové pôžičky bez doloženia príjmu

Novinky