Využite Top Pôžičku dnes a získajte až 6500€ bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov

Menu

články

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ
KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK bez zástavy NEHNUTEĽNOSTÍ

Klasická pôžička v banke sa vyznačuje niekoľkými typickými znakm....

SÚKROMNÝ INVESTOR PÔŽIČKY BEZ REGISTRA
SÚKROMNÝ INVESTOR PÔŽIČKY BEZ REGISTRA

Kto z nás v živote nepotreboval pôžičku? Je súčasným trendom si p....

PÔŽIČKY DO 30 000 BEZ REGISTRA
PÔŽIČKY DO 30 000 BEZ REGISTRA

V dnešnej dobe sa už takmer každý človek stretol s nejakou formo....

KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK BEZ REGISTRA
KONSOLIDÁCIA PÔŽIČIEK BEZ REGISTRA

Splácate viac ako jednu a začína byť pre vás komplikované vyznať....


Pôžičky bez registra a zastáva

Potrebujete požičať , ale neradi by ste kvôli tomu dávali do zástavy vašu nehnuteľnosť. Nie ste jediní, kto pri žiadaní o pôžičku nechce, aby v prípade nejakých problémov prišiel o strechu nad hlavou. Preto tieto klientmi sú určené práve pôžičky bez zástavy.

Ale nie všetci klienti majú na pôžičku bez zástavy nárok . Niektorí mali v minulosti problémy so splácaním a dodržiavaním termínov a tak sa dostali do tzv bankového registra. V tomto registri nájdete neplatičov a dlžníkov, ktorí pri splácaní nestihli zaplatiť mesačnú čiastku načas alebo vôbec nespláca. Banky majú do tohto registra prístup a tak, v prípade, že je žiadateľ o pôžičku na tomto zozname, to banka zistí a pôžičku vo väčšine prípadov neschváli.

Pre týchto klientov je tu posledná možnosť - pôžička bez registra a zástavy. Neponúka ju väčšinou bankové inštitúcie, tento typ pôžičky nájdete v ponuke nebankových spoločností. Tyhle spoločnosti sa zameriavajú najmä na rizikové klientov, ktorými žiadatelia o pôžičku bez registra a zástavy sú.

nebankové spoločnosti a investori nevyžadujú, aby klient nemal záznam v registri. Rizikovosť úverov sa im vďaka vysokým úrokovým sadzbám oplatí. Ročná úroková sadzba sa totiž väčšinou pohybuje v rádoch desiatok percent.

V prípade, že klient nespláca alebo nedodržiava termíny splátok síce nemôže dôjsť k zabavenie nehnuteľnosti, pretože sa jedná o pôžičku bez zástavy, ale klient môže dostať vysoké pokuty. V prípade, že sa došlo k podpísaniu vymožiteľné zmenky, môže nebankové spoločnosť poslať na klienta exekútora a ten môže majetok zabaviť a rozpredať. Preto je dôležité sa dobre informovať, pred tým, než podpíšete úverovú zmluvu .

Zkuste take pôžičky bez dokladovania príjmu.

Další příspěvek PÔŽIČKY BEZ NAZERANIE DO REGISTRA ze stejné kategorie. Další informační článek - Nebankové pôžičky bez založenia nehnuteľnosti.

Štítky:

nebankové pôžičky bez zástavy nehnuteľností , preverené nebankové pôžičky , nebankové pôžičky na op

Novinky